Pobierz bezpłatną wersję RiseNet CMS

i uniknij błędów podczas tworzenia aplikacji internetowych


Pobierz Risenet CMS
wersja 1.0 4882 pobrań

Twórz szybciej róznorodne aplikacje www

zarówno małe strony jak i zaawansowane aplikacje

Podstawowe informacje

  • Wersja darmowa oparta jest na licencji, z którą możesz zapoznać się tutaj.
  • Informacje na temat instalacji i konfiguracji przeczytasz w dziale dokumentacji.
  • O każdej nowej aktualizacji poinformujemy w dziale TIMELINE.


Dane do logowania


Brak ograniczeń

Właściwie zaprojektowana struktura to bezcenna podstawa każdej aplikacji. RiseNet CMS właśnie taki jest! Został zaprojektowany z myślą o dalszej indywidualnej rozbudowie. Zawiera bogaty zestaw modułów, które możesz dowolnie modyfikować.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię portal ofert nieruchomości, sklep internetowy czy system mailingowy, dzięki stworzonym przez nas modułom, nie będziesz potrzebować wielu kont - wszystko zrobisz z poziomu naszej aplikacji na sprawdzonych i gotowych rozwiązaniach.

Uprawnienia w aplikacji

Użytkownik, administrator, moderator, deweloper, a może jeszcze inny zakres uprawnień? Dodajesz i konfigurujesz z poziomu panelu administracyjnego, kto i na jakich zasadach uzyska dostęp do aplikacji.

W naszej aplikacji role przedstawione są w postaci drzewa, dzięki czemu nigdy się nie pomylisz kto po kim dziedziczy uprawnienia. Prostota i intuicyjność to także zalety naszego systemu.

Nowoczesny panel

Jest łatwy w obsłudze, dzięki intuicyjnemu interfejsowi i przejrzystym opcjom, praca z systemem jest łatwa i wygodna dla każdego. Nowoczesna szata graficzna oraz opcję, które udostępniamy umilą i przyśpieszą proces zarządzania stroną.

Nowa wersja naszej aplikacji posiada możliwość edytowania sekcji dashboard indywidualnie dla każdego użytkownika.

Ściągnij aktualną wersję: RiseNet CMS 1.0